Tiek rīkota unikālā 6 mēnešu attīstības un konkurētspējas stiprināšanas programma “KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI. Biznesa attīstības kreatīvais modelis”

Tiek rīkota unikālā 6 mēnešu attīstības un konkurētspējas stiprināšanas programma “KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI. Biznesa attīstības kreatīvais modelis”

jks004

Biznesa attīstības un konkurētspējas stiprināšana atkarīga no biznesa vadītāju prasmēm un iemaņām. Tikai iegūstot jaunu pieredzi un stiprinot savas zināšanas, kas palīdzētu biznesa vadītājiem darbā ar klientiem, tāpat arī vieglāk un efektīvāk veidot kontaktus ar pircējiem un ar entuziasmu un prieku izmantot dažādus paņēmienus pārdošanas procesā, radīs biznesā nozīmīgus panākumus.

Tieši tāpēc jau sākot ar 23. jūliju, Biznesa Semināru centrs sadarbībā ar “Biznesa Akadēmiju,” aicina ikvienu biznesa vadītāju un jebkuru interesentu piedalīties 6 mēnešu biznesa attīstības un konkurētspējas stiprināšanas programmā “KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI. BIZNESA ATTĪSTĪBAS KREATĪVAIS MODELIS,” kuru vadīs biznesa psihologs un uznēmumu vadības eksperts un treneris Jānis Roze.

Biznesa attīstības un konkurētspējas stiprināšanas programma ilgs sešus mēnešus- no jūnija līdz decembrim, un tā piedāvā apmeklēt sešus praktiskos seminārus lektora Jāņa Rozes vadībā. Apmācības notiks Rīgas centrā sekojošos datumos- 23. jūlijā, 14. augustā, 18. septembrī, 16. oktobrī, 13. novembrī un noslēguma apmācība – 11. decembrī no plkst. 10:00-16:00.

“Apmācību dalībnieki augsti novērtē jaunās, aktuālās zināšanas, nāk ar konkrētiem jautājumiem un vēlmi pilnveidot savas zināšanas noteiktās jomās, iegūt prasmes, ko pēc tam varētu uzreiz pielietot ikdienas darbā. Cilvēki novērtē inovāciju un dažādu pārdošanas / mārketinga / psiholoģijas instrumentu nozīmi un apzinās – lai sasniegtu jaunas virsotnes, jāaug arī katram individuāli,” norāda Jānis Roze.

Apmācību programmas dalībnieki tiks iepazīstināti ne tikai ar šobrīd veiksmīgākajām stratēģijām, kam sekot idejas izveidei uzņēmuma stratēģijai, bet arī dažādiem inovāciju ieviešanas pasākumiem uzņēmumā un tā produktos. Tāpat nākamajos semināros īpaši sastādītos apmācību moduļos tiks skaidrots par uzņēmuma komandas motīvu noteikšanu un to, kā var atlasīt personālu atbilstoši izstrādātajai stratēģijai, un kā motivēt esošos darbiniekus. Klausītājiem arī tiks pasniegti veiksmīgas pārdošanas paņēmieni, kā arī pārrunāti labākie paņēmieni jaunā produkta / pakalpojuma pārdošanā. Arī tiks stāstīts par lojālu klientu bāzes izveidi, klientu piesaistes un noturēšanas paņēmieniem.

Apmācību pasniedzējam Jānim Roze ir ilgu gadu pieredze dažādu tēmu pasniegšanā, starp tām – Ilgtspējīga organizācijas stratēģija, Personāla novērtēšana un motivācija, Līderība, Komandas izveide un vadība, Organizācijas kultūra, Apmācība organizācijā, Kreativitātes un inovāciju veicināšana un ieviešana organizācijā. Vadītāja kreatīvā līderība ļauj Jānim Roze redzēt situāciju organizācijā kopumā un dažādu faktoru mijiedarbībā (stratēģijas, motivācijas, organizācijas kultūras utt.). Jānis Roze ir strādājis ar tādiem uzņēmumiem kā PricewaterhouseCoopers, LatRosTrans; Bucher-Schörling; Euroscript Baltic; Nordea Bank Finland Plc (Latvian branch); Willenbrock, Latvijas Olimpisko komandu bobslejā, u.c.

Paralēli šai apmācību programmai, katrs apmācību dalībnieks uzņēmuma attīstības un izaugsmes plāna iedzīvināšanai saņems 3 dāvanu sertifikātus 500 eiro apmērā katru (1500 eiro kopsummā) no “Biznesa Akadēmijas” sadarbības partneriem. Vietu skaits apmācību Biznesa attīstības un konkurētspējas programmā ir ierobežots (līdz 20), tāpēc visi, kas vēlas pieteikties mācībām, aicināti savlaicīgi aizpildīt pieteikuma formu vai sazināties pa tālruni 20355559, vai rakstīt uz e-pastu: info@seminari.lv

Pieteikšanās forma: http://fluidsurveys.com/s/tirgus-lideris/