Ievērojami palielinājies pieprasījums pēc apmācībām neklātienē

Ievērojami palielinājies pieprasījums pēc apmācībām neklātienē

Ievērojami palielinājies pieprasījums pēc apmācībām neklātienē

kvienā biznesa jomā un profesijā ir nepieciešamas zināšanas un ik pa laikam uzlabot savu profesionālo kompetenci. Lai vienmēr būtu lietas kursā par aktuālākajām izmaiņām savā jomā, vairums izvēlas apmeklēt seminārus un dažādus kursus. Ņemot vērā, ka šis ir digitalizācijas laiks, liela daļa “Biznesa Akadēmijas” klientu izvēlas apmācības tieši neklātienē – tā ir iespēja plānot pašiem savu laiku un izvēlēties brīdi, kad apgūt nepieciešamās zināšanas.

Šodien ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. “Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu apmācību klāstu – vairāk kā 50 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Apmācības neklātienē nozīmē, ka dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, savukārt pasniedzējs pieejams konsultācijām e- pastā.

“Biznesa Akadēmijas” vadītājs Alberts Jodis norāda, ka pieprasījums pēc neklātienes apmācības ir būtiski pieaudzis ne tikai Covid-19 apstākļu dēļ, bet arī tādēļ, ka tā ir iespēja paaugstināt savu kvalifikāciju sev ērtā laikā un vietā.

“Apmācības neklātienē ir ērtākais veids kā papildināt savas zināšanas un ir ļoti pieprasītas dēļ tā, ka tas ir lielisks veids kā pilnveidot savas profesionālās prasmes, neizejot no biroja vai netērējot savu darba laiku. Tādējādi cilvēki paši var plānot savu laiku un noteikt termiņu, kurā apmācības apgūt. Papildus tam, vienmēr pieejamas arī konsultācijas ar pasniedzējiem, ja tomēr dalībniekiem rodas kādi jautājumi, ” norāda A. Jodis.

Plašāk ar apmācībām neklātienē var iepazīties šeit: https://seminari.lv/kategorija/apmacibas-neklatiene/

A. Jodis ir novērojis, ka šis ir brīdis, kad vairums uzdrošinās ne tikai papildināt zināšanas dažādos kursos un semināros, bet pat mainīt specialitāti un sākt mācīties pavisam citā jomā: “Apmācības ir lieliska iespēja īstenot savus mērķus jebkurā vecumā!”

Plašāka informācija par apmācībām un pieteikuma forma: http://registreties.lv/apmacibas