Akcija! Piesakies Biroja vadītāju akadēmijai un apmeklē dokumentu pārvaldības semināru par brīvu

Akcija! Piesakies Biroja vadītāju akadēmijai un apmeklē dokumentu pārvaldības semināru par brīvu

Mūsdienās uzņēmuma attīstībai un sasniegumiem ļoti svarīgs ir katra darbinieka devums, bet lai neviens neapjuktu biroja darbības struktūrā, ļoti nozīmīga ir biroja vadītāja loma. Tieši biroja vadītājs ir atbildīgs par organizāciju un to, lai darbi ritētu strukturizēti, plānveidīgi un sniegtu vēlamos rezultātus.

Lai sniegtu iespēju kļūt par multifunkcionālu biroja darbinieku, visiem, kuri pieteiksies uz biznesa apmācību kursu esošajiem un topošajiem biroja vadītājiem – “Biroja vadītāju akadēmija: lietvedība, psiholoģija, mārketings, attiecības ar klientiem un kolēģiem jeb kā biroja vadītājam kļūt par uzņēmuma dvēseli”, būs iespēja bez maksas apmeklēt arī praktisko semināru “Dokumentu pārvaldības darba organizēšana atbilstoši spēkā esošiem normatīvajiem aktiem uz 01.12.2018”, tādējādi krietni ietaupot un divu semināru vietā maksājot tikai par vienu.

Biroja vadītāju seminārs sniegs dalībniekiem nepieciešamās zināšanas, lai veidotu vai atsvaidzinātu prasmes organizēt biroja dokumentu pārvaldību (lietvedību), kā arī veicinātu patīkamu un profesionālu klientu apkalpošanu, pozitīvu personāla savstarpējo komunikāciju, stresa situāciju izvērtēšanu, uzņēmuma izaugsmes iespēju apzināšanu un tiekšanos pēc panākumiem, jo bez šiem faktoriem biroja administratora darbs nav iedomājams.

Savukārt dokumentu pārvaldības seminārā tiks skatīti būtiskākie aspekti dokumentu pārvaldības un darba organizēšanā- saturiski tiks izklāstīta uzņēmuma un likumdošanas prasībām atbilstoša vienkāršota lietvedības sistēma un tās ieviešana, tiks sniegta informācija par dokumentu juridisko spēku, jaunajām izmaiņām pārvaldes dokumentu noformēšanā, uzņēmuma lietvedības procesa organizāciju, dokumentu atvasinājumu un dokumentu dublikātiem, iesnieguma un informācijas atklātības likumiem, elektronisko parakstu, darbu ar elektroniskajiem dokumentiem u.c. jautājumiem.

Cena, pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam (vēl pieejams), biznesa apmācību sesijas izmaksas sastāda vien EUR 149,- (standarta cena – 599 EUR).

Plašāka informācija un pieteikšanās Biroja vadītāju akadēmijai šeit: http://registreties.lv/biroja-vaditaju-akademija